Justyn Ksawery Kordecki

specjalista Radiologii i Diagnostyki Obrazowej (European Diploma in Radiology), Lekarz Medycyny Bólu.

Zajmuje się diagnostyką i bezoperacyjnym leczeniem bólu m.in. bólów kręgosłupa, stawów (np. kolan, barków, pięty, bioder), bólów głowy oraz bólów neuropatycznych.

Diagnostyka i leczenie bólu kręgosłupa, bólów nerwowych oraz innych zespołów bólowych sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję, a największą wartością mojej pracy jest powrót do zdrowia i radości z życia moich pacjentów.

Wieloletnie doświadczenie w badaniach USG, MR i TK pozwala mi na dokładne ustalenie źródła i dokładne trafienie w miejsce bólu.

Stosowane przeze mnie techniki bezoperacyjnego leczenia bólu są bezpieczne, stosunkowo bezbolesne oraz skuteczne.

W swojej pracy współpracuje z innymi specjalistami by pacjenci trafili zawsze pod jak najlepszą opiekę.

Skąd zainteresowanie leczeniem bólu?

Od początku pracy zawodowej zajmuję się diagnostyką obrazową narządu ruchu. Podczas praktyki zauważyłem, że większość moich pacjentów cierpi z powodu bólu. To oraz chęć przyniesienia ulgi w bólu skłoniło mnie do jeszcze dokładniejszego zgłębiania możliwości diagnostyki obrazowej w tym zakresie oraz możliwości terapeutycznych współczesnej medycyny przy użyciu jej najnowszych osiągnięć. Po zakończeniu specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki obrazowej zdając Europejski Egzamin Specjalizacyjny postanowiłem dodatkowo ukończyć Podyplomowe Studia Medycyny Bólu na Uniwersytecie Jagiellońskim.